You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Про Нас


Продукція Jet, відома на світовому ринку вже більше півстоліття, випускається міжнародним концерном JPW Industries Inc. і його швейцарським підрозділом JPW (Tool) AG, абревіатура в назві яких так і розшифровується: Jet, Powermatic і Wilton.

Ми виготовляємо метало- та деревообробні верстати, а також вантажопідйомне обладнання, лещата та інструменти для різних галузей промисловості. JET продається сьогодні не тільки в США, Євросоюзі, Україні, Австралії, а й у багатьох країнах Африки та Азії. Наш річний оборот становить близько 300 млн. доларів (2015).

На території України ці марки представляє ТОВ «1001 Дрібниця», заснована в 2002-му році, яка наділена усіма правами з продажу, просуванню і технічного обслуговування.

ТОВ «1001 Дрібниця», будучи постачальником на український ринок, забезпечує технічне обслуговування проданого обладнання, поставку запасних частин для гарантійного та післягарантійного ремонту, а також витратних матеріалів і додаткового оснащення. Крім того, висококласні фахівці компанії проводять технічне консультування з питань підбору та налагодження верстатів, навчання персоналу.